Rekreace pro naše členy v Praze

Velkým bonusem pro členy našeho odborového svazu je možnost rekreace na Černém Mostě v Praze, kde můžete strávit se svojí rodinou příjemný týden a společně navštívit v rámci pobytu některá zajímavá místa našeho hlavního města. Volné termíny jsou pravidelně zveřejňovány na webu.

Dovolená s rodinou – byt je vybaven 4 lůžky, má kuchyňku se základním vybavením, TV, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkon, tedy se s Vámi mohou rekreovat i Vaše děti a můžete společně navštívit v rámci pobytu spoustu zajímavých míst našeho hlavního města Prahy i okolí.

Cestování po památkách je z místa ubytování poměrně snadné, protože byty jsou dvě minuty od stanice metra „B“ – Rajská zahrada. Na rekreaci můžete využít příspěvek zaměstnavatele.

Ohlasy od rekreantů:

Děkujeme za krásný pobyt v Praze.

Marie

Děkuji, ubytování i návštěva divadla byla úžasná.

Věra

Děkujeme, v příštím roce bychom opět rádi přijeli a strávili příjemný pobyt v Praze.

Helena

Děkuji za ubytování, navštívili jsme v Praze mnoho krásných míst, včetně návštěvy divadla.

Petr

Děkujeme, pobyt v Praze jsme si moc užili. Děti byly nejvíce nadšené návštěvou zoologické zahrady a aquaparku.

Jitka